Slaboproudé systémyDatové instalace

Chápeme, že datová infrastruktura kabeláže je páteří všech IT síťových požadavků. Vzhledem k tomu, že tempo technologie se rozvíjí velmi rychle, musí být přenášeno více informací, musí být výběr vašich síťových produktů schopen fungovat na vysoké úrovni.

Ať už máte malou kancelář vyžadující malé množství přípojných bodů, velkou kancelář nebo datové centrum, které vyžadují rozsáhlé řešení datových kabelů, jsme schopni instalaci kabeláže zajistit na profesionální úrovni.

Nesprávné specifikace vedou k zbytečným nákladům a zároveň k špatnému výkonu sítě. Náš tým s vámi bude spolupracovat tak, aby jste byli nadmíru spokojeni.


Kamerové systémy

Instalace bezpečnostních kamer může být vynikající investicí. S uzavřeným okruhovým televizním systémem můžete vidět všude kolem nemovitosti a užívat si vytoužený klid. Můžete dokonce získat nižší sazby pojistného na bydlení. Může se to zdát jednoduché, ale existuje spousta chyb, které lidé při instalaci bezpečnostní kamery dělají. Instalujeme všechny typy CCTV a IP kamer.


Zvonkové systémy

Instalujeme digitální systémy audio a videotelefonů, které dnes nahrazují zastaralé analogové zvonkové systémy. Domovní zvonky a videotelefony mohou být instalovány u jakýchkoliv typů objektů. Mají totiž mnoho výhod, jako je kvalitní přenos signálu, zamezují vyblokování systému jedním uživatelem, při instalaci není třeba mohutných svazků kabelů.

Adresa:
  • Jymmi - elektro s.r.o.
  • Nákladní 802
  • Karlovy Vary - Rybáře 360 05, CZ
  • IČO: 08927243
  • DIČ: CZ08927243
Kontakty